Onbeş Konaklar Projesinde Temel Atıldı

Onbeş Konaklar Son Sürat Devam

Yumak İnşaat tarafından yapılan Onbeş Konaklar Projesi de ruhsatlar alındı ve temel atıldı. Yeşilyurt dun en güzel konumunda bulunan projede inşaat son sürat devam ediyor ve proje tahmin edilenden daha önce teslim edilecek gibi görünüyor. Lansman süresince müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği projede satışların %80 i tamamlanmış durumda.

08

Malatya’nın En Prestij Projesi Onbeş Konaklar yeşili, havası ve suyu ile bir tabiat harikası olan  Yeşilyurt Şahintepeside mükemmel manzarasına sahip arazisinde inşa edilecek Onbeş Konaklar, size tabiatla bezeli eşsiz bir ortam sunmakla kalmayacak; huzur ve mutluluk dolu yeni bir hayatın kapılarını açacak.

 

Onbeş Konaklar projesinin konseptini oluştururken esin kaynağımız konumumuz oldu. Yeşilyurt ta yüksekçe bir tepeden bakan bu alanda kasabanın deresi, ferah havası, rüzgarı varken, burada Yeşilyurt dun tarihini, doğasını ve kültürünü yaşatan bir proje yapılmalıydı. 

 Sizin için içinde yaşayabileceğiniz evlerden oluşan bir siteden fazlasını; sokakları ve komşularıyla beraber 15 konaktan oluşan prestijli bir yaşam alanı yapmak istedik. Ve istedik ki Onbeş Konaklarda, hem eski Yeşilyurt’tun güzelliklerini yaşatsın hem günümüzün ihtiyaçlarına cevap versin. 

 Onbeş Konaklarda farklı ailelerin ihtiyaçlarına uygun iki tip Konak dizaynı var. Mimari tasarımda bütün konakların Yeşilyurt manzarasını görebilmesine, mahremiyetin korunmasına ve farklılıkların bir bütünlük oluşturmasına önem verdik. Tıpkı eski Yeşilyurt’ta olduğu gibi…  www.onbeskonaklar.com

06

 

Leave a Reply

  • (will not be published)